Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

ZATOKA ŻÓŁWI ABU DABBAB /30USD/35USD/KAŻDEGO DNIA:

Zbiórka w recepcji hotelowej rano między 8 a 9.  Przejazd  do najsłynniejszej zatoki w rejonie Marsa Alam – Abu Dabbab, zwanej również domem żółwi.
Czas na plaży przy zatoce Abu Dabbab będzie doskonałą okazją do snurkowania. Konieczna jest dobra umiejętność pływania, gdyż wypływa się dość daleko w morze.

W zatoce jest bardzo dużo żółwi.  Ławice ryb. Mureny. Mnóstwo kolorowych rybek. Płaszczki.  Od czasu do czasu spotyka się tu również diugonie zwane syrenami lub krowami morskimi.

Do dyspozycji uczestników wycieczki są parasole, wiatrochrony z wikliny oraz leżaki.

Pół dnia 30$, cały dzień 35$.

Pół dnia od 9:00 do 12:00. Bez obiadu i napojów.

Wersja całodzienna wycieczki  uczestnicy otrzymują obiad i napój. Powrót do hotelu następuje ok. godz. 16:00.
Wypożyczenie sprzętu do snorklingu oraz kapoka  w cenie wycieczki.

NURKOWANIE Z BUTLĄ "INTRO":

W naszej ofercie znajduje się: 1) nurkowanie z plaży w cenie 60usd od osoby. 2) dwa nurkowania ze statku w cenie 85usd od osoby. Każde z nurkowań trwa około 35minut. W cenę wliczono ubezpieczenie, polskojęzyczną obsługę, napoje oraz owoce, a na statku także obiad, sprzęt. Nurkować może każdy o ile nie ma przeszkód zdrowotnych. Cena dla dzieci do 14lat jest wyższa o 10%. ! do niektórych hoteli należy doliczyć 5usd od osoby za transfer. Zapraszamy także do zrobienia kursu nurkowego :-)

 

HAMATA, WYSPY QULAAN/40USD/PONIEDZIAŁEK/WTOREK/ CZWARTEK:

Zbiórka w recepcji hotelowej w godzinach rannych. Przejazd  do portu Hamata, położonego 105 km na południe od Marsa Alam. Rejs morski podczas którego są 3 nurkowania powierzchniowe (snorkowanie) ze statku w okolicach wysepek położonych w Parku  Narodowym Wadi El Hamata, a następnie postój przy jednej z wysp. Możliwość plażowania  i snorkowania wokół wyspy, lunch i napoje na statku. Sprzęt do snorkowania wliczono w cenę. Powrót do portu około 16:00. ! Należy zabrać ze sobą zestaw plażowy oraz kopię strony z paszportu ze zdjęciem i danymi.

MARSA MUBARAK / 35USD/PONIEDZIAŁEK/ ŚRODA/PIĄTEK:

Zbiórka w recepcji hotelowej w godzinach rannych.
Przejazd  do Port Ghalib. Rejs łodzią. Po ok. 30 min. dopłyniecie do miejsca zwanego Shuna, w którym znajduje sie bogactwo podwodnych krajobrazów: piękne rafy koralowe, mnóstwo kolorowych ryb. Snorkujemy ok. 45 min. Następnie 15-to minutowy rejs do miejsca gdzie często spotyka się żółwie i diugonie. Snorkowanie (1 godz.).
Powrót na łódź, gdzie czeka już obiad w formie bufetu. Napój do obiadu.  Kolejnym punktem wycieczki jest przepłynięcie pontonem ok. 5 min. do miejsca które wygląda jak naturalny basen, snorkowanie 30 min. Powrót do hotelu około godziny 16:00.

DOLPHIN HOUSE/70USD/PONIEDZIAŁEK / PIĄTEK

Rejs do Dolphin House . Wycieczka rozpoczyna się w godzinach rannych. Przejazd do portu. Każdy z uczestników na przystani otrzymuje sprzęt do snorklingu tj. rurkę, maskę oraz płetwy. Podczas rejsu są 3 godzinne postoje na snorkling, umożliwiający obserwacje najpiękniejszych raf koralowych oraz niezwykłego świata podwodnego Morza Czerwonego. W miejscu pierwszego zejścia do morza istnieje duże prawdopodobieństwo spotkania delfinów. Delfiny pojawiają się naprawdę często i przy powierzchni wody. W trakcie rejsu serwowany jest obiad (szwedzki stół), a do niego podawany jest zimny napój gazowany.
Powrót do hotelu ok. 16:00. ! Należy zabrać ze sobą zestaw plażowy oraz kopię strony z paszportu ze zdjęciem i danymi.

SATAYA/45USD/SOBOTA/PONIEDZIAŁEK/ŚRODA:

Całodzienna wycieczka morska na przepiękną rafę, gdzie istnieje duża szansa na spotkanie delfinów. Wycieczka rozpoczyna się we wczesnych godzinach rannych. Przejazd do portu, a następnie wypłynięcie w morze. W czasie 2.5 godzinnego rejsu na rafę czas na opalanie i podziwianie pięknych widoków. Następnie postój przy pięknej rafie. Czas na snurkowanie. Duża szansa na pływanie z delfinami. W cenę imprezy wliczono transfer, sprzęt, obiad i napój do obiadu.     ! Należy zabrać ze sobą zestaw plażowy oraz kopię strony z paszportu ze zdjęciem i danymi. Powrót z wycieczki około 16.00.