Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

SUPER SAFARI/CENA 35USD/KAŻDEGO DNIA PRÓCZ SOBOTY:

Super safari to najlepszy i najbogatszy program wycieczki po pustyni w Marsa Alam. Z hotelu wyjeżdżamy ok. 13:00 jeepami w stronę pustyni. Po dotarciu do wioski beduińskiej pijemy karkade lub herbatę oraz palimy sziszę – fajkę wodną. Następnie spacer po wiosce.    W programie wycieczki między innymi jazda na buggy oraz przejażdżka na wielbłądach. W porze zachodu słońca tradycyjna kolacja ze specjałami kuchni beduińskiej oraz egipskiej. Po kolacji orientalne show z tradycyjnym tańcem brzucha, niezapomnianym pokazem derwiszy oraz tradycyjnym folklorem arabskim. Powrót do hotelu około godziny 20:00.

QUAD SAFARI/45USD/55USD/KAŻDEGO DNIA PRÓCZ SOBOTY:

Wycieczka zaczyna się ok 13:00. Przejazd do wioski beduińskiej motorami czterokołowymi – quadami. W programie: fatamorgana, zwiedzanie wioski z angielskojęzycznym przewodnikiem, przejażdżka na wielbłądach, zachód słońca,kolacja. Należy zabrać ze sobą chusty do zakrycia twarzy, nakrycia głowy oraz okulary przeciwsłoneczne. Powrót ok 18:30. Quad pojedynczy: 48usd, a podwójny  58usd.