Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

Kair 1 dzień

Kair - jedna z największych stolic świata, zlepek wielokulturowy.  Kipiąca życiem metropolia, harmonijnie łącząca ślady najstarszej cywilizacji ze zdobyczami nowoczesnej kultury. Największe miasto świata islamu, którego charakter ukształtowały przeplatające się wpływy kultur arabskiej, afrykańskiej i europejskiej. Bez wątpienia - jedna   z najbardziej imponujących stolic świata. Dlatego jest tak wart odwiedzenia !!!

Wyjazd z Hurghady około 2 rano. Przejazd do Kairu trwać będzie około 6 godzin. Delektowanie się tym tajemniczym miastem od Muzeum Egipskiego - punktu obowiązkowego w czasie pobytu w Kairze. Jedno   z najważniejszych i najbogatszych muzeów na świecie. Ponad 250 tys. eksponatów z starożytności – w tym te najważniejsze, jak skarby z grobu Tutenhamona ( złota maska i sarkofag). Dla chętnych sala z mumiami królewskimi jest dodatkowo płatna - ok. 100 LE.

Kolejnym punktem programu-  jeden z cudów świata: Giza-  3 najsłynniejsze  piramidy: Cheopsa, Chefrena, Mykerynosa (możliwość wejścia do piramidy Mykerynosa - płatne dodatkowo ok. 30 LE). Słynny posąg Sfinks- tajemnicza statua lwa z głową człowieka, strzegąca piramid.
Na zakończenie zwiedzania obiad (dodatkowo płatne napoje) oraz odwiedziny w wytwórni perfum. Powrót do Hurghady około 23.00
Uwaga! Rodzaj transportu zależy od liczby uczestników wycieczki i może to być autokar, coaster, microbus.

Promocja cenowa 35usd osoba dorosła. Dzieci do 12 lat płaca 18usd. Maluchy do lat 4 zwiedzają za darmo.

Na wycieczkę należy zabrać ze sobą  wodę do picia oraz pakiet śniadaniowy. W lecie nakrycie głowy i okulary słoneczne. W okresie zimowy bluza przyda się do okrycia w czasie jazdy. Pamiętajcie o pieniądzach i paszportach.

Uwaga! Istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu do Kairu na dwa dni.