Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

Duże prawdopodobieństwo spotkania z delfinami w ich naturalnym środowisku. Zapraszam na wyprawę na rafę koralową Shaab El Erg, która znajduje się pomiędzy Hurghadą a El Gouną. Rafa ma kształt podkowy i uważana jest za dom delfinów. Często spotyka się tu nie tylko pojedyncze delfiny, ale grupy delfinów, ślimaki morskie, wielkie napoleony, mureny oraz płaszczki. Może i nasza grupa będzie miała szczęście i popływa z delfinami!?

Wycieczka rozpoczyna się ok.08:00. Transfer z hotelu na przystań. Pobranie sprzętu do nurkowania powierzchniowego (maska, płetwy, rurka). Rejs morski do rafy na postój na snorkeling, a następnie statek popłynie w tzw. ” strefę delfinów” i tutaj najprawdopodobniej możliwe będzie pływanie z delfinami. Ok. 12:30 na statku serwowany jest lunch w formie szwedzkiego stołu wraz z napojem gazowanym. Powrót do hotelu ok. 16:00.

Cena wycieczki: 20 usd od osoby dorosłej, a dzieci do 12 lat płacą połowę ceny. Maluchy do 4 roku życia pływają za darmo.

Na wycieczkę należy wziąć ręczniki, stroje kąpielowe, kremy do opalania, nakrycie głowy, okulary słoneczne oraz wodę do picia.