Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

Katamaran Red Sea Dolphin

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycieczka skierowana do rodzin z dziećmi, osób starszych oraz tych, które z jakiś powodów nie mogą wchodzić do wody, a bardzo chciałyby zobaczyć bogactwo Morza Czerwonego.

 „Rybki przez szybki”- możliwość podziwiania bogactwa raf koralowych Morza Czerwonego- krotki rejs w kierunku raf, następnie przejście do przestronnego, klimatyzowanego pomieszczenie znajdującego się pod pokładem (ok. 2,5m pod woda). Znajdują się tam panoramiczne okna  pozwalające  obserwować  bogactwo podwodnego świata.

Wycieczka odbywa się każdego dnia. Koszt 30 USD osoba dorosła. Dzieci  4-12 lat  płacą 15USD. Maluchy do 4 roku życia podziwiają "rybki przez szybki" za darmo.

NOWOŚĆ 2 w 1: połączenie oglądania "rybek przez szybki" oraz pływania z maską, rurką i płetwami. Najpierw goście mają szansę oglądać wszystko przez szyby, a potem kto ma ochotę może wejść do wody i popływać. Wycieczka odbywa się we wtorki, środy, czwartki oraz piątki. Koszt imprezy 35 USD płaci osoba dorosła, a dzieci 4 -12 lat płacą połowę ceny. Maluchy do 4 roku życia nie płacą wcale.

! Na wycieczkę trzeba zabrać strój kąpielowy oraz ręcznik.