Z HURGHADY KAIR W CENIE 35USD, LUKSOR 37USD, NURKOWANIE INTRO 35USD,SAHARA PARK 25USD, WYSPA PARADISE 28USD. ZAPRASZAM !!!

Wyspa Giftun

 

 

 

 

 

 

Wypoczywając w Egipcie nie należy zapomnieć o wycieczce na Wyspę Giftun. Piękna plaża z lazurową wodą, a w czasie rejsu podziwianie wspaniałych widoków to wszystko czeka na Was w czasie tej wycieczki.

Uwaga! Impreza dla osób umiejących pływać.

Wycieczka rozpoczyna  się ok. godz. 8:00, transferem do portu.  W programie dwa godzinne postoje na otwartym morzu przy rafach koralowych. Możliwość podziwiania wspaniałego pasa podwodnych raf. Czas na pływanie powierzchniowe z maską, fajka i płetwami  tzw.  snorkeling. Lunch na łodzi w formie szwedzkiego stołu (makaron, ryż, ryba, kofta, sałatka, napój gazowany). Aby dotrzeć do Wyspy Giftun przesiądziecie się na mała łódź. Tu czas wolny na odpoczynek i kąpiel. Powrót do hotelu ok. godz. 16:00. 

 Cena promocyjna 20 USD osoba dorosła. Dzieci w wieku 4 - 12 lat płacą 10 usd, a maluchy do 4 roku życia pływają za darmo.

Należy zabrać wodę do picia, nakrycie głowy, okulary słoneczne, ręczniki plażowe oraz kremy do opalania. W okresie zimowym dodatkowo przyda się bluza do okrycia.